Rui Pinho’nun İlginç Kombinasyonları

Rui Pinho’nun İlginç Kombinasyonları


Bu ay Portekiz tasarımcı Rui Pinho’nun yarattığı ilginç kombinasyonlarla karşınızdayız. Pinho ünlülerin yüzlerine meşhur çizgi film karakterlerinin gözlerini monte ederek çok ilginç bir çalışmaya imza atmış.

Gelin hep beraber inceleyelim..

Burada bize kim bakıyor, 50’li yıllarınünlü Fransız aktristi Brigitte Bardot mu, yoksa Pamuk Prenses mi?

Bu fotoyu kim görse tanır diyeceğiz ama o gözler sanki başkasını çağırıştırmıyor mu sizce de 🙂 Sünger Bob ve Albert Einstein da çok uyumlu bir kombinasyon olmuş, tebrik ederiz.

Peki ya Aslan Kral’ın gözleriyle bize bakan efsane popçu Michael Jackson’a ne demeli? Hem heyecanlı, hem de muzur muzur bakmıyor mu sizce de?

Gönlümüzün favori prensesi Prenses Diana’ya bir başka prensesin, Sindirella’nın  gözlerinden başka kimin gözleri yakışırdı ki..Her zamanki gibi zarif ve neşeli görünüyor.

Her zaman kendi özgün tarzıyla adından söz ettiren Hilton Otellerinin varisi özgür kız Paris Hilton’a Pembe Panterin baygın bakışları da çok uymamış mı? Hem umursamaz hem de muzur bir ifade ile gülümsüyor her zamanki gibi.

Son olarak da beyazperdenin en aykırı ve aylak karakterine bakalım. Elbette ki aynı karakterdeki Bart Simpson’dan başka kimin gözleri yakışırdı ona?

Rui Pinho’ya bu eğlenceli çalışması için teşekkür ediyoruz.