Maltepe Park: Okul Alışverişi İçin Her Şey Bir Arada

Maltepe Park: Okul Alışverişi İçin Her Şey Bir Arada


Okulların açılmasına artık çok az kaldı. Bayram telaşı biter bitmez okul alışverişi telaşı başlayacak. Çocuklarla beraber çok rahat bir şekilde alışverişinizi tamamlamak için sizi mağazalarımıza bekliyoruz. Neler yok ki?

Çocuğunuz spor ayakkabısı ile rahat ediyorsa, Nike, Adidas, Sketchers, gibi mağazalarımızda mutlaka zevkinize göre bir model bulacaksınız.

Hayır, ben okul ayakkabısı istiyorum diyenlerdenseniz, sizi hem spor hem de klasik modelleri bulabileceğiniz Flo, Boyner, Deichmann veya Columbia mağazalarımıza bekliyoruz.

Okulda yüzme dersi varsa, sizi Finspor ya da Sportive mağazalarımıza bekliyoruz. Mayodan boneye, havuz gözlüğünden terliğe kadar her şeyi bulabilirsiniz.

Kırtasiye alışverişini de unutmamak gerek tabii ki. Bunun için Notebook, PenzzShop, Minisou veya Carrefour’daki geniş yelpazeden seçiminizi yapabilirsiniz.

Çocuğunuzun tuvalette rahat etmesi açısından Rossmann’daki ıslak tuvalet kağıdını mutlaka almanızı öneririz. Her çocuğun çantasında kesinlikle olmalı.

Bunların dışında gözlükten tekstile, yemekten eğlenceye her türlü ihtiyacınızı bizde karşılayabilirsiniz. Bütün çocuklarımıza çok verimli bir yıl dileriz.