Küçük Alanları Değerlendir

Küçük Alanları Değerlendir


Banyoda en çok kullandığınız eşyaları duvara asacağınız küçük raflara dizerseniz, hem hoş bir görüntü elde edersiniz, hem de boş alanınızı değerlendirmiş olursunuz.

Katlı pasta tabaklarını aksesuar için kullanmaya ne dersiniz? Kullanışlı olduğu kadar şık olduğu için biz bu fikri çok sevdik.

Mutfakta ne kadar çok yerimiz olsa o kadar iyi, değil mi? Baharatlar, soslar, kavanozlar derken, bir bakmışsınız ki her yer dolmuş taşmış. Kilerde ya da boş bir duvarda yine minik raflar sayesinde ekstra alan yaratabilirsiniz.

Yaz geldi, gözlükler piyasaya çıktı. Çizilmesin ama elimin altında olsun diyorsanız, tam size göre bir önerimiz var. Boş bir çerçeveye sıra sıra gereceğiniz ip sayesinde gözlükleriniz her daim göz önünde olacak.

Banyoda kapının üzerine asacağınız bir rafın ne kadar işinize yarayabileceğini biliyor musunuz? Havluları katlayın ve kaldırın, bir sürü yer açılsın.

Aynı şeyi salonda veya oturma odasında da yapabilirsiniz. Duvar renginde asacağınız birkaç rafla kitaplarınıza veya dekoratif objelerinize yer açabilirsiniz. Ne kadar şık duruyor, değil mi?

Son olarak bir raflı önerimiz daha olacak. Evlerdeki köşe duvarlar genelde ölü alanlardır. Buraya asacağınız birkaç köşe rafla bu alanları da çok güzel değerlendirebilirsiniz. İster kitaplarınızı koyun, ister çiçekle veya dekoratif objelerle süsleyin, orası artık size kalmış.

 

Not: Görseller Pinterest’ten alıntıdır